DLACZEGO LUDZIE NIE ROZUMIEJĄ ZAŁOŻEŃ MONARCHISTÓW?

(Grafika użyta w miniaturze pochodzi z serwisu Public Domain Pictures).

Monarchia….


Dla wielu ludzi jest to temat tabu o którym nie mają zielonego pojęcia, bądź traktują ustrój taki jako utopię niewykonalną do wdrożenia jako praktyczny ustrój państwowy. Jednakże ci pierwsi z swojej pragmatyczności, a także ci drudzy nie potrafią, bądź nie chcą zrozumieć samych monarchistów oraz ich założeń.

W tym artykule jako twórca Monarchii Narodowej wyjaśnię czym dla nas jest monarchia, oraz jak my zapatrujemy się na nasz projekt polityczny. W świecie kłamstw historycznych, niedomówień literackich monarchia kojarzy się jako ustrój stary i konserwatywnie zapatrzony w zakaz jakichkolwiek zmian ideowo/politycznych.

Jest to oczywiście jawne kłamstwo mające na celu zdyskredytować wszystkie ruchy monarchistyczne, wrzucając je w szufladki „Monarchii Feudalnej” „Monarchii Konstytucyjnej” oraz najbardziej znany i krytykowany ustrój „Monarchii Absolutnej”.

Żaden z dawnych ustrojów monarchistycznych aktualnie w Polsce nie jest realnie reprezentowany, gdyż nie ma ludzkiej chęci, oraz zasobności portfela do realizowania założeń sprzed paru/parunastu wieków.

Próżno jest szukać zdziwienia gdyż opinia publiczna rozumie monarchie tylko jako te trzy sektory zapatrywania politycznego, nie widząc przy tym chęci samych monarchistów do unowocześnienia ustroju i wprowadzenia go w ramy XXI wieku…

Monarchia Narodowa jest zupełnie czymś innym, i nie jest to tani chwyt marketingowy by przyciągnąć gawiedź do czytania naszych dokumentów, czy idealizowania naszych założeń. Monarchia to nie jest system totalitarny, a Król nie jest sekretarzem komunistycznym, führerem, duce, Cezarem czy kimkolwiek innym co wielu skrajnie sfanatyzowanych przez masońską demokrację głupców zarzuca. Ale… Dlaczego ludzie tego nie rozumieją, dlaczego nie chcą nawet słyszeć o Królestwie?

Żeby to zrozumieć musimy cofnąć się do czasów kiedy zdrowa myśl monarchistyczna została wyrwana z korzeniami. W XIX/XX wieku w Królestwie Polskim (Kongresówce) walczyły ze sobą dwa najpotężniejsze ruchy polityczne kierujące się ideą „demokratyczną”.

Z lewej strony silnie poszerzali szeregi PPS nowi członkowie omamieni ideą rewolucji i powstańczego romantyzmu, by odzyskać Polskę poprzez przelanie krwi w nowym powstaniu narodowym.

Z prawej strony kreowała się Liga Polska której szeregi skrzętnie organizował Zygmunt Balicki i Roman Dmowski. Idea demokratyczna była wtedy czymś nowym… czymś czego ludzie jeszcze nie zaznali, więc z naturalnej kolei rzeczy chcieli sprawdzić na własnej skórze czym ta demokracja jest… srogo się na tym przejechali w 1926 roku, a później w 1939 roku rozbici przez masońskie ośrodki BBWR i oddani celowo w ręce III Rzeszy Niemieckiej i Związkowi Sowieckiemu.

Jedyną osobą która rozumiała w połowie lat 30 upadek fatalnego ustroju demokratycznego był Roman Dmowski, który zapewne gdyby teraz żył, razem z nami tworzył by nasz ruch. Dmowski pojął, że system konserwatywny, demokratyczny został w sposób cyniczny zniszczony poprzez ośrodki Londyńskiej i Waszyngtońskiej masonerii.

Jako jeden z nielicznych rozumiał, że demokracja prowadzi do komunizmu, bądź socjal demokracji która jest przededniem do komunizmu i centralnie planowej gospodarki. Niestety Dmowskiemu nie udało się zatrzymać rozkładu tej zgnilizny gdyż zmarł (?) 02.01.1939r

Po śmierci Dmowskiego i zarazem śmierci Ruchu Narodowego, Obozu Wielkiej Polski, Młodzieży Wszechpolskiej nikt nie był w stanie zatrzymać tego co miało nadejść…

II Wojna światowa przyniosła na naszą ziemię dwa totalitaryzmy o znamionach socjalistycznych, a pod koniec owej wojny ostał się na niej jeden, najbardziej ortodoksyjny i morderczy ustrój zwany komunizmem.

Lata indoktrynacji komunistycznej, lata krytykowania samodzielności jednostki poskutkowały układem zwanym „Magdalenką”, oraz późniejszym „Okrągłym stołem” i rabunkiem tysiąclecia samodzielnego myślenia „wyborami 04.06.1989r”. 30 lat indoktrynacji lewicowej, wmawiania banialuk o „wspaniałym ustroju demokratycznym” i edukacyjną lobotomią nowych pokoleń Polaków poskutkowało obrzydzeniem do starych wartości, do ustroju wymyślonego przez samego Boga.

Młodzież nie znająca prawdziwego oblicza „demokracji” żyje w przekonaniu iż obecny ustrój socjalistycznego korporacjonizmu daje im możliwość spełnienia „obywatelskiego obowiązku” oraz daje im fałszywy obraz tego co tak naprawdę dzieje się w tym ustroju.

Ten ustrój zwany „demokracją” jest ustrojem o charakterze mafijnym, gdzie najwyższa kasta niezmiennie realizuje swoje interesy kosztem ogółu, mając za nic większość która w swej niewiedzy poszła na „wybory” i pozwoliła tym je sfałszować.

Młodzi zapatrzeni w komunistyczne idee „tolerancji” „globalizacji” nie widzą sensu powrotu Króla, mając go za uzurpatora i Pana w myśl totalitarnej Monarchii Absolutnej.

Starsi zaś wspominają z utęsknieniem lata „przymusu pracy” gdyż wtedy stać ich było na tyle ile było w sklepach, a że teraz nie rozumieją masońskich spekulantów giełdowych proszą o dodatkowe pieniądze w formie rozdawnictwa socjalnego.

Zamknięci w takim kole ludzie nie dostrzegają możliwości ani chęci do pracowania na rzecz swego własnego samorozwoju, nie dostrzegają także możliwości wprowadzenia ustroju dzielącego władzę na władzę centralną (Królewską) oraz zdecentralizowane okręgi wojewódzkie/miejskie/ wiejskie, gdyż nie rozumieją zasad ustroju wolnego człowieka, bo sami wolni nie są, gdyż nie wiedzą co oznacza słowo wolność. Ludzie chcą żyć w państwach protekcjonalnych, gdzie kamery, drony, policyjne kordony będą chronić ich przed nimi samymi, wyrzekają się tym wolności, adekwatnych kar dla zwyrodnialców, gdyż boją się żyć tak jak Bóg chciał byśmy żyli.

Z drugiej strony jednak, od niepamiętnych czasów nie powstał żaden realnie opisujący projektu Królestwa Polskiego ruch polityczny, krytykujący obecny system, do teraz!

Monarchia Narodowa jako jedyna organizacja w ramach swojego programu politycznego realnie opisuje plan 50 letniego powrotu Polski na optymalne tory polityczne/gospodarcze/społeczne.

Nasz program znajdziesz klikając w zakładkę program, bądź klikając w link poniżej, w niedalekiej przyszłości przedstawimy nasz autorski projekt rozdysponowania władzy, oraz Konstytucji Królestwa Polskiego.

Czas najwyższy zmienić myślenie o ustroju monarchistycznym, oraz odkłamać perfidne kłamstwa serwowane przez ośrodki polityczne!

Nasz program :
https://monarchianarodowa.pl/program/

#Odzyskajmy_Niepodległość

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *