Czym jest Monarchia Narodowa?

Monarchia Narodowa to nowa idea polityczna, skierowana dla wszystkich którzy wreszcie chcą zakończyć rozkradanie, mordowanie i niszczenie narodu polskiego wraz z należną mu ziemią.
Monarchia Narodowa to ustrój polityczny w którym każdy ma możliwość wpływania na aktualną sytuację polityczno-społeczną w swoim regionie.

Dlaczego regiony są tak istotne?
Zdrajcy knesetowi są dla nas widoczni i znani, lecz prawdziwą władzę tworzą sejmiki, rady miast, rady gmin, wójtowie, wojewodowie, prezydenci miast itd.
To ci wyżej wymienieni wprowadzają bandyckie "rozporządzenia" knesetu w życie, gdyby lokalne struktury były nastawione patriotycznie i pozytywnie względem narodu polskiego takie sytuacje nie miały by miejsca, społeczeństwo zwraca uwagę na znane twarze zdrajców z knesetu którzy od dekad rozbrajają gospodarkę i wyniszczają to co Polskie lecz nikt nie zwraca uwagi na lokalnych watażków którzy z uporem maniaka wprowadzają bandyckie prawo które pęta każdego z nas.
Monarchia Narodowa daje możliwość reagowania i aktywnego uczestniczenia w życiu polityczno-społecznym gwarantując zachowanie interesów polskich w każdym regionie przed wspomnianymi knesetowymi bandytami.

Monarchia... Czy chcecie wprowadzić system w którym najważniejszą personą jest Król?

Zasadniczo tak.
Parlamentaryzm o ile można tak to nazwać niszczy interesy polskie trudniąc się w pokazywaniu co cztery lata plakatów i transparentów w każdym zakątku miasta tak by wydawało ci się, że masz wybór.
Czy jednak ten wybór masz?
Nie.. Jest to skrzętnie zaprogramowane kłamstwo które ma uśpić twoją czujność i zezwolić nieświadomie na rozkradanie kraju przez oszustów i agentów wpływu.
Monarchia Narodowa nie uznaje parlamentaryzmu mając go za największe zło jakie spotkało naród polski od wieków.
Utrzymanie parlamentaryzmu pogłębi tylko korupcje, koneksje i inne złe zagrywki, w demoliberalnej "Demokracji" liczą się dla polityków tylko stołki i kadencje z których wyciągają maximum dla swoich rodzin i znajomych, naród zostaje ogołocony i pozbawiany z kadencji na kadencję wpływu na jakikolwiek aspekt polityczny w państwie.

Czy Zakładacie walkę o krzesła w sejmie?

Nie. Mateusz Dziewięcki w swojej książce pt "Jak Odzyskać Niepodległość" opisał podejście do knesetu oraz partii politycznych, nie jesteśmy partią polityczną czy organizacją do której musisz się zarejestrować. Nie zakładamy walki o krzesła zniewolenia narodu polskiego, my chcemy uwolnić wraz z tobie podobnymi naród i odzyskać wolność, suwerenność, niepodległość! Jak można budować dobrobyt i nowy ustrój w państwie które zostało zwasalizowane względem brutalnych jegomości z bliskiego wschodu? Jest to a wykonalne dlatego parlamentaryzm dopóki będzie istniał w obecnej formie dopóty będzie kategoryzować obywateli polskich, innych nacji które zostały tu zaproszone bez zgody narodu parlament nie kategoryzuje wręcz przyznaje im benefity za to, że nie są Polakami. To dłużej trwać nie może!

Jak zapatrujecie się na aktualną sytuację w kraju?

Jesteśmy największymi wrogami totalitaryzmu, internacjonalizmu pod sztandarem masonerii, walczymy z tą chorobą od ponad roku, pokazujemy prawdę czy to przez portale społecznościowe, czy to przez stronę www.stopbezprawiu.com gdzie powstają artykuły pokazujące prawdę o masońskim zamachu na życie Polaków. Polin państwo które nie jest państwem dla Polaków tylko dla żydów chce zniszczyć wszystko co polskie i stworzyć z najmłodszych potulnych troglodytów którzy nie będą myśleć samodzielnie oraz będą potakiwać przy każdym propagandowym kłamstwie okupanta polińskiego.

książka strona