UE pakietem „klimatycznym” chce zniszczyć naturalną żywność i zniechęcić do kupowania paliw i węgla?

Od miesięcy wielu w tym i ja przestrzegaliśmy przed niejaką Agendą 2030 i eko zamordyzmem ze strony IV Rzeszy Niemieckiej (Unii Europejskiej). Moje jak i innych obawy sprawdziły się po zapoznaniu się z haniebną dyrektywą w sprawie „klimatu” bo jakże by inaczej…

Musiałem przeszukać cały polski internet i sięgnąć po zagraniczne serwisy informacyjne by ujrzeć prawdziwy dokument tej bandy globalistów, przypadek? czy jednak celowo ukryta dokumentacja?

Przyznam, że zajęło mi to naprawdę sporo czasu i nie natrudziłem się tak nawet przy szukaniu celowo ukrytej nowelizacji ustawy o cyberbezpieczeństwie.

Co znajduje się w tym dokumencie? Zacznijmy od sztandarowego kłamstwa i walki z CO2 bo w głównej mierze tego dotyczy ten dokument. UE w swojej „nieomylności” do 2030 roku (Kolejny raz pojawia się ta data) chce zniwelować o 50% rocznego spalania dwutlenku węgla i narzuca (bo jakby inaczej) warunki państwom członkowskim, w głębokim poważaniu mając suwerenność i niepodległość państw członkowskich, bo przecież które teraz państwo uczestniczące w tym globalistycznym tworze zachowało resztki niepodległości? wątpię by którykolwiek naród jeszcze wierzy w swoją „niepodległość”.

Cytat:
„W rozporządzeniu w sprawie wspólnego wysiłku redukcyjnego dla każdego państwa członkowskiemu określono zaostrzone wartości docelowe w zakresie redukcji emisji w przypadku budynków, transportu drogowego i krajowego transportu morskiego, rolnictwa, odpadów i małych sektorów przemysłu”.

Biorąc pod uwagę różne sytuacje wyjściowe i możliwości poszczególnych państw członkowskich, wartości te opierają się na ich PKB na mieszkańca i są dostosowane w celu uwzględnienia efektywności kosztowej.

Państwa członkowskie również ponoszą odpowiedzialność za usuwanie dwutlenku węgla z atmosfery, tak więc w rozporządzeniu w sprawie użytkowania gruntów, leśnictwa i rolnictwa ustanowiono ogólny cel UE dotyczący usuwania dwutlenku węgla przez naturalne pochłaniacze, odpowiadający 310 mln ton emisji CO2 do 2030 r.

Docelowe poziomy krajowe będą wymagały od państw członkowskich dbania o naturalne pochłaniacze dwutlenku węgla i rozszerzania ich, aby osiągnąć powyższy cel. Do 2035 r.„.

UE chce przymusem zamienić piece zasilane paliwem stałym (przede wszystkim węglem) na „eko” elektryczny tryb ogrzewania domostw. Nie trzeba być nader inteligentnym by zauważyć jak w przeciągu ostatnich lat ten eko terroryzm rozpędza się i nie widać by miał ochotę zwolnić. Dojdziemy do takiej sytuacji gdzie nikt nie będzie mógł cieszyć się wolnością energetyczną jak i grzewczą gdyż wszystko będzie zasilane przez jedną bądź kilka korporacji należących do tych ludzi którzy opłacają KE i tych którzy narzucają te idiotyczne dyrektywy.

Warto nadmienić, że Polska nie wytwarza więcej niż 1% światowej emisji dwutlenku węgla jak i w przeciwieństwie do Republiki Federalnej Niemiec nie zwiększa ilości elektrowni węglowych gdyż nasz węgiel jest rozkradany bądź leży w hałdach i się marnuje, zapewne ceny węgla jak i jemu podobnych paliw stałych skoczą niebotycznie w górę, a o ile? tego niestety dowiemy się za jakiś czas…..

Transport kolejny raz zagrożony oblężeniem eko terrorystów:
„Uzupełnienie handlu uprawnieniami do emisji wymaga połączenia działań na rzecz rozwiązania problemu rosnących poziomów emisji w transporcie drogowym. Bardziej rygorystyczne normy emisji CO2 dla samochodów osobowych i dostawczych przyspieszą przejście na mobilność bezemisyjną dzięki wymogowi zmniejszenia średnich emisji z nowych samochodów o 55 proc. od 2030 r. i o 100 proc. od 2035 r.”

Niezdrowa moda na elektroniczne gruchoty także będzie rosnąć, niestety zauważam to i ja widząc reklamy w szczególności grupy VWAG która zaczyna produkować co raz to więcej samochód z linii elektrycznej.

Komuniści nie rozumieją zasad wolnego rynku i wygranej konkurencji z lepszym produktem więc wypowiedzieli wojnę firmom które nie są zależne od krzywych kół i lóż masońskich by zmusić cały rynek do poddaństwa i kreowania „eko” świata, w którym to wyeksploatowany elektroniczny szrot nie nadaje się do naprawy tylko do odstawienia na pobliski złom.

Unowocześniając w taki sposób rynek motoryzacyjny uzależnia się stopniowo co raz to więcej użytkowników samochodów od elektroniki i komputerów pokładowych przez co ryzyko chociażby kradzieży czy zhackowania takiego samochodu zajmuje o wiele mniej czasu niżeli samochodów z normalnym zabezpieczeniem i brakiem tak rozbudowanego komputera pokładowego.

Wszystko pędzi z impetem byka w stronę uzależnienia kierowców jeszcze bardziej od elektroniki skutkiem czego w najbliższych latach samochody przestaną być bezpieczne, a staną się areną hakerów tajnych służb do podsłuchiwania pasażerów i tworzeniu przez włamanie do takiego systemu kolizji autopilota.

Skutki tego będą dramatyczne, a samochody spalinowe o ile takowe zostaną będą na wagę złota. Nie muszę chyba nadmieniać, że w niedalekiej przyszłości ceny paliw wzrosną niebotycznie w górę. Internetowe doniesienia mówią o 7-8zł za litr paliwa, zastanów się teraz czy ta „eko” walka jest dobra dla ciebie czy jest skokiem na twój portfel i twoją wolność?

Rolnictwo UE chce zniszczyć naturalne nawozy i zwierzęta hodowlane? Na to wychodzi…

W Unii Europejskiej nie tylko państwa narodowe mają ciężko, zwierzęta także.

Nie dość, że Unia przymyka oczy na faszerowanie zwierząt sztucznym syfem zwiększającym nadnaturalnie objętości mięsa i innych wyrobów z tych zwierząt to jeszcze chce wyniszczyć naturalne nawozy i zwykłych szarych rolników…

Cytat: „UE powinna dążyć do osiągnięcia neutralności klimatycznej w sektorach użytkowania gruntów, leśnictwa i rolnictwa, co dotyczy również emisji rolniczych innych niż CO2, takich jak emisje pochodzące ze stosowania nawozów i od zwierząt gospodarskich”. Pierwszy raz czytając ten bzdurny podpunkt zaśmiałem się, no bo jak to? będą chodzić po wsiach z cennikiem ile kosztuje wydech powietrza przez kurę? A może będą także i gazy liczyli według normy „Unijnej” tych zwierząt?… Żarty żartami, ale tu faktycznie chodzi o wyniszczenie naturalnego nawozu dla upraw roślinnych, na te „nieemisyjne” trutki niszczące zdrowe warzywa i owoce przekształcając je w podtruwające ludzki organizm „piękne” oraz „wielkie” owoce sprzedawane w marketach. Jak widzisz „Zielony Ład” to skok na twój portfel i twoją wolność gdyż wolność nie tylko tyczy się twojego stanu wewnętrznego ale i fizycznego, a kiedy będziesz truł się jedynym mięsem w markecie nie będziesz ani zdrowy ani szczęśliwy. Co dopiero mówić o elektrycznym bezpieczeństwie twojego domostwa. Jak z tym walczyć? Przede wszystkim trzeba wyjść z tego cyrku i zniszczyć ten antypolski twór zwany polin, dopóki nie zapanuje na naszej ziemi zdrowy rozsądek i polityka walki o interesy narodu polskiego dopóty nic się nie zmieni. Potrzebny nam Król który zadba o interesy narodu, oraz naród który ramie w ramie z Królem będzie dbać o państwo, bez wykluczeń politycznie klasowych jak miało to miejsce w RPON, PRL, II RP po 1926 roku i polin! Aby upewnić się, że nie są to moje wysnute „teorie” pobierz oficjalny dokument UE poniżej:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *